Acı Kaybımız

 

Acı Kaybımız

Pehlivanoğlu'nun Vefatı Sevenlerini Üzdü

Pehlivanoğlu Marketler zincirleri ve Alternatif Toptan Market sahipleri Pehlivanoğlu kardeşlerin babaları Bekir Pehlivanoğlu 91 yaşında hayatını kaybetti.

Pehlivanoğlu  Marketler zincirleri ve Alternatif Toptan Market sahipleri  Pehlivanoğlu kardeşlerin  babaları Bekir Pehlivanoğlu 91 yaşında hayatını kaybetti. 

Yugoslavya’dan göç eden bir aile reisi olan, Akhisar’a yerleşen, 8 çocuk babası Bekir Pehlivanoğlu’nun ölümü  Akhisar’da ve özellikle evlerinin bulunduğu Atatürk ve Reşatbey  mahallelerinde  üzüntü ile karşılandı. Bekir Pehlivanoğlu’nun  cenazesi 7 Ağustos  Cuma günü İzmir-Bornova Ali Rıza Güven camiinden Cuma Namazı sonrası kaldırılarak Bornova mezarlığında toprağa verilecektir.
Pehlivanoğlu kardeşler  babaları Bekin Pehlivanoğlu adına, Akhisar merkezde yaptırdıkları  en lüks Bekir Pehlivanoğlu  İlk Öğretim okulunu yaptırdılar. Okul 2005-2006 eğitim ve öğretim yılında  hizmete girdi. Açılışa  şimdi Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri olan, Akhisar Kaymakamlığı da yapmış olan, açılış tarihinde Başbakanlık  Müsteşar Yardımcı olan Seyfullah  Hacımüftüoğlu’da  katılmıştı.
Balkan göçmeni olan  19 yıl önce eşi  Fatma Pehlivanoğlu’nu kaybeden  Bekir Pehlivanoğlu, sırasıyla Esma Sultan, Mustafa, Ali, Hanif, Muharrem, Pehlivanoğlu, Samiye Özağar ve İsmail, Dilber Pehlivanoğlu adında 8 çocuğu bulunuyor.
Çocukları çok seven, ve sık sık kendi adına Akhisar’da yaptırılan okula galip öğrencilere hediyeler veren Bekir Pehlivanoğlu’nun cenazesine katılmak isteyen Akhisar’lılar için  7 Ağustos Cuma günü saat 11.00 ila 11.30 arasında  Kırbağlar Camisinin önünden araçlar kaldırılacaktır.   


 

Tüm Haberler
 Yeni Yıla eski fiyatlarla giridik
 Yıldönümü etkinliklerimiz başladı
 Pehlivanoğlu ailesinin acı günü
 ALTERNATİF ALIŞ-VERİŞ KUPONU NEDİR?
 Yaza Özel Serinleten Fiyatlar
 Sosyal Medyada Biz
 Acı Kaybımız
 Aradığınız Özel Seçilmiş Ürünler
 Alternatif Toptan Market

 

 


Alternatif Toptan Market | Manas Bulvarı 1586 Sokak No:77  Bayraklı / İZMİR| 0 232 375 0 375            www.alternatiftoptanmarket.com   I  info@alternatiftoptanmarket.com

Facebook - Twitter - İnstagram - Linkedin

 

© 2019 {ALTERNATİF TOPTAN MARKET}. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.