İnsan Kaynakları

 


ATM İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları hedefleri çerçevesinde belirlenen süreç akışlarını sağlamak, gereken ihtiyaçları belirlemek, uygulamaların mevcut performanslarını ölçmek, çalışanlardan geri bildirimleri almak ve kritik noktaları gözlemlemek, çalışanları yüreklendirmektir. Ayrıca çağın gereklerini kurum kültürümüz ve değerlerimiz ile yoğurarak Alternatif Toptan Market çalışanı olmanın farkını birlikte yaşayan yaptığı işten zevk alan, mutlu bireyler oluşturmaktır.

* Alternatif Toptan Market bünyesine iş başvurusunda bulunmak için özgeçmiş dosyalarınızı, başvuru yaptığınız pozisyonun referans kodu ile birlikte bilgi@alternatiftoptanmarket.com adresine gönderebilirsiniz.

* Tüm başvurular gizlilik esasına göre değerlendirilmektedir.

* Ön elemeyi geçen adaylar mülakata çağrılacaktır.
 

ÇALIŞAN PROFİLİ 

Çalışanların Yaş Ortalaması:   29


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARI

Maaş Tipi:  Brüt

Maaş Para Birimi: Türk Lirası

Yıllık Maaş Sayısı: 12

Enflasyon Ayarlaması: 6 ayda bir.

Prim Uygulaması:  Performansa dayalı prim sistemi.

Sosyal Haklar:  Yemek, görevle bağlantılı olarak cep telefonu ve şirket aracı.

Eleman Seçim Süreci:  Özgeçmiş ile başvuruyu takiben adaylar, mülakata tabi tutulur.

Kariyer Gelişimi:   Dönemsel performans değerlendirmelerine göre çalışanlar yetenek havuzuna alınmakta, gerekli eğitim programlarıyla beraber kariyer geliştirme fırsatına sahip olmaktadır.

Eğitim ve Gelişim Fırsatları:   Bireylerin veya departmanların ihtiyacına göre yıllık olarak belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda kişisel eğitim ve gelişim olanakları sunulmaktadır.

  

 


Alternatif Toptan Market | Manas Bulvarı 1586 Sokak No:77  Bayraklı / İZMİR| 0 232 375 0 375            www.alternatiftoptanmarket.com   I  info@alternatiftoptanmarket.com

Facebook - Twitter - İnstagram - Linkedin

 

© 2019 {ALTERNATİF TOPTAN MARKET}. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.