Basında Biz

 


Alternatif Market, 28 Aralık 2013 günü, “Toptan Fiyatına Perakende” sloganıyla açıldı.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, Manas Bulvarı üzerinde hizmete açılan Alternatif Toptan Market, yaklaşık 5000 m2 alanda hizmet veriyor. Mağazada gıdadan elektroniğe, oyuncaktan ayakkabıya, tekstilden parfümeriye kadar her ürün, oldukça uygun fiyatlarla tüketicilere sunuluyor.

İzmir’de yeni bir anlayışla açılan Alternatif Toptan Market, perakendecilikte yeni bir çığır açıyor. İzmir ve Türkiye perakendecilerinin çok yakından tanıdığı bir isim olan Alternatif Toptan Market’in kurucusu olan İsmail Pehlivan, her üründe, her zaman toptan fiyatına perakende satış yapacaklarını belirtti. Pehlivan ayrıca, bakkal, büfe, restoran ve işyerleri için özel şartlar ve fiyatlar oluşturarak, toplu satış yapacaklarını da vurguladı. İsmail Pehlivan sözlerine şöyle devam etti:

“İzmirliler fiyatlarımıza şaşıracaklar. Biz üretici ile tüketici arasında köprü vazifesi göreceğiz. Bölgemizde üretici birliklerinin kurdukları kooperatifler çok kaliteli ürünler üretiyorlar. Biz bu ürünleri, hem üreticilere destek olmak, hem de tüketicilere çok kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak için raflarımızda bulunduracağız. Kapımız kooperatiflere sürekli açık olacak. Hem kooperatiflerden, hem de diğer tedarikçilerden raf bedeli, katılım ücreti gibi beklentilerimiz olmayacak. Ürünleri en uygun fiyatla alıp tüketicilere de en uygun fiyatla sunacağız. Özellikle taze ürün gruplarında, yani, et, peynir, yoğurt, meyve sebze gibi ürünlerde oldukça iddialıyız.”

Kaynak: http://www.retailturkiye.com/acilislar/alternatif-toptan-market-bayraklida-acildi 

 

 


Alternatif Toptan Market | Manas Bulvarı 1586 Sokak No:77  Bayraklı / İZMİR| 0 232 375 0 375            www.alternatiftoptanmarket.com   I  info@alternatiftoptanmarket.com

Facebook - Twitter - İnstagram - Linkedin

 

© 2019 {ALTERNATİF TOPTAN MARKET}. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.